Chcete li poznat krásné Pastviny, nebude Vám stačit pouze jeden den a bude třeba najít ubytování. Pokud Vám nepostačí nocleh pod širákem nezoufejte. V okolí přehrady je nespočetné množství ubytovacích zařízení a je jen na Vás jaký typ ubytování zvolíte. Stanování v kempu čí parking karavanu, pronájem chaty, pension nebo ubytování v pokoji. Hledáte li ubytování u Pastvinské přehrady určitě si vyberete. Na tomto místě naleznete mnoho zajímavých typů a kontaktů na ubytovací zařízení v lokalitě Pastviny dle Vašich představ.

Ubytování Pastviny

ubytování Pastviny

Ubytování u Pastvinské přehrady

Ubytování dle Vašich představ je základem pěkné dovolené a proto dobře vybírejte. Provozovatelů ubytovacích zařízení se neváhejte zeptat na vše, co Vás zajímá, aby nic nenarušilo Vaše očekávání. Výběr není dobré uspěchat a proto se nad rezervací zamyslete s dostatečným předstihem. Pokud necháte rezervaci ubytování na poslední chvíli, budete se muset spokojit se značeně zúženým výběrem, neboť v sezóně většinou poptávka převyšuje nabídku. Pro větší skupiny typu škola v přírodě, horská škola nebo třeba sportovní soustředění jsou ideální rekreační areály, kterých je okolo přehrady Pastviny hned několik.

Pastviny jsou krásné nejen v sezóně, ale určitě si tu najdete vyžití i mimo hlavní sezónu, kdy je ubytování levnější a vyznavači klidu ocení i menší množství turistů. Pěší turistika, cykloturistika, rybaření či houbaření jsou ideální aktivity pro mimo sezónní pobyt u Pastvinské přehrady. 

Ubytování v chatách k pronajmutí Pastviny 

Otázku ubytování u přehrady Pastviny řeší mnoho zájemců pronajmutím chaty nebo chatky v kempu. V autokempech a tábořištích okolo přehrady je chat k pronajmutí poměrně velké množství a však pro vyznavače klidnější dovolené nebude tato volba ideální  z důvodu velkého množství lidí v kempu. Pak může být dobrou volbou pronájem chaty od soukromého majitele. Takových chat je na břehu přehrady a v jejím přilehlém okolí několik desítek od luxusně zařízených objektů po "retro" chaty. Zajímavé řešení může být právě pronájem chaty pro dvě rodiny, kdy se náklady za ubytování mohou rozdělit a ušetřené peníze můžete investovat  do dalších aktivit v okolí přehrady.  Je jen na Vás jaký typ ubytování u přehrady Pastviny zvolíte. Majitelé, kteří nabízejí chatu k pronájmu jí většinou inzerují na některém nabídkovém serveru, který se zabývá právě pronájmem chat a chalup. Ubytování v nenších chatkách zajišťují místní autokempy a tábořiště.

Ubytování České Petrovice

Pokud neseženete ubytování u přehrady, můžete využít některé z ubytovacích kapacit nedaleké horské obce České Petrovice. Vaše dovolená, tak bude možná mnohem pestřejší, neboť České Petrovice jsou častým cílem turistů v létě i v zimě. 

Jak přidat chatu do našeho katalogu?

Patříte mezi vlastníky rekreačních objektů u Pastvinské přehrady? Pronajímáte chatu nebo nad touto možností přemýšlíte? Rádi umístíme  ZDARMA Vaši nabídku ubytování do našeho seznamu ubytovacích zařízení v okolí přehrady. 

Máte li o umístění zájem stačí Váš objekt vyfotografovat a s popisem nabídky a ceny za pronájem chaty zaslat na email info@prehrada-pastviny.cz. V případě, že sami nejste schopni poklady k umístění do našeho katalogu zajistit rádi Vám s jejich vytvořením pomůžeme. Stačí nás kontaktovat na výše uvedeném emailu.

Ubytování v hotelech a penzionech Pastviny

Hledáte ubytování v penzionu poblíž přehrady Pastviny? Nabídek je v této kategorii ubytování v této lokalitě opět dostatek. Většina penzionů nabízí kvalitní zázemí s perfektně zařízenými apartmány a mnohdy i další služby navíc např.  bazén, venkovní posezení, hřiště pro děti nebo připojení k wifi internetu zdarma.  Vyberte si některý z nabídky penzionů v lokalitě Pastviny pro Vaší dovolenou nebo víkendový pobyt. 

Kempy u Pastvinské přehrady

Jeden z nejoblíbenějších a velice rozšířených způsobů ubytovaní v lokalitě Pastviny je kempování v přilehlých tábořištích a autokempech, kterých je okolo přehrady hned několik. Milovníci tohoto stylu ubytovaní si mohou vybrat mezi klidnějšími tábořišti nebo své stany či karavany zaparkovat v rušnějším autokempu s větší vybaveností. Většina kempů nabízí nejen možnost umístění stanů nebo parkování karavanů, ale také pronájem chatek. Cena za ubytování v kempech je velice příznivá a dostupná pro každého. Proto je také tento způsob ubytovaní v lokalitě Pastviny velice oblíbený a kempování zde má svou historii.